Wstecz (back)
REALIST von der Oelmühle
realist.jpg
Galeria/Gallery
ur. (born): 02.09.2000
hod.(breeder): Jürgen Papenfuss und Jürgen Rösner
 właściciel (owner): Hanna Woźna Gil

licencja coursingowa
Interchampion
Champion Polski / Polish Champion
Champion Litwy / Lithuanian Champion
Champion Łotwy / Latvian Champion
Młodzieżowy Champion Polski / Polish Junior Champion
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski BOB 2001 / Polish Club Junior Winner BOB 2001
Zwycięzca Klubu Polski BOB 2003, 2004  / Polish Club Winner BOB 2003, 2004    
Zwycięzca Klubu Litwy 2004 / Lithuanian Club Winner 2004
Zwycięzca Klubu Łotwy 2004 / Latvian Club Winner 2004


 ojciec (sire):

Pitlochry's CO CONAN

matka (dam):
BEAUTY QUEEN von der Oelmuhle
        
      

REALIST von der Oelmühle



ojciec miotu B Festina / father of B Festina litters 
ojciec miotu C Festina / father of C Festina litters 
ojciec miotu D Festina / father of D Festina litters 
 
   

 
2001.06.03 Gorzow Wlkp. - V 1, junior winner (sędzia/judge: Grażyna Pindera PL)
2001.06.10 Szczecin - V 1, junior winner (sędzia/judge: Stefan Sinko SLO)
2001.08.04 Legnica - V 1, Polish Club Junior Winner, BOB, Junior BIS Polish Club Winner (sędzia/judge: dr Zsuzsanna Erdosne Balogh H)
2001.08.11 GroBsedlitz (Germany) - V 2, Deerhound JAS (sędzia/judge: Mrs Girling GB)

2002.02.19-20 Glogow - V 1, CWC, BOB (sędzia/judge: Piotr Król PL)
2002.02.17 Leszno - V 1, CWC, Champion Show Winner, BOB (sędzia/judge: Z. Jakubowski PL)
2002.02.23 Langerwisch (Germany) - V 1, CAC, VDH, BOS (sędzia/judge: dr Zsuzsanna Erdosne Balogh H)
2002.05.18-19 Leszno - V 1, CWC, CACIB, BOS (sędzia/judge:Josef Nemec CS)
2002.06.02 Gorzow Wlkp. - V 1, CWC, BOS (sędzia/judge: Wiesława Misterka-Kluska PL)
2002.06.8-9 Praga (Czech Republic) - doskonała 1, CAC, CACIB, BOB (sędzia/judge: Libuse Ubrova CS)
2002.06.09 Kalisz - V 1, CWC, BOB, BOG 1 (sędzia/judge: Maciej Lipiec PL)
2002.07.27 Swornegacie - V 1, CWC (sędzia/judge: Maciej Lipiec PL)
2002.08.23 Bratislava (SK) - V 3 (sędzia/judge: Maciej Lipiec PL)
2002.08.24 Bratislava (SK) - V 1, CAC, resCACIB (sędzia/judge: Knuth Blutecher N)
2002.08.25 Bratislava (SK) - V 2, resCAC (sędzia/judge: Dany Gilmoor GB)
 
2003.03.08 Vilnus (Lituania) - V 1, CAC, CACIB, BOB (sędzia/judge: Valentina Ivanisheva RUS)
2003.03.09 Vilnus (Lithuania) - V 1, CAC, CACIB, BOS (sędzia/judge: Erdos Laszlo H)
2003.05.24 Leszno - V 1, CWC, CACIB,BOB, BOG 1, III BIS (sędzia/judge: Iveta Voytekova SK)
2003.09.13 Swierklaniec - V 1, CWC, Polish Club Winner 2003, BOB (sędzia/judge: Rudi Brandt DK)

2004.02.22 Leszno - V 1, CWC, Champoion Show Winner, BOB (sędzia/judge: Z. Jakubowski PL)
2004.03.19-20 Katowice - V 1, CWC, CACIB, BOS (sędzia/judge: Uwe Fischer D)
2004.04.17 Kwidzyn - V 1, CWC, BOB, BOG 1, BIS III (sędzia/judge: Ewa Stolarska PL)
2004.05.16 Inowroclaw - V 1, CWC, BOB, BOG 1 (sędzia/judge: Joanna Kohutnicka PL)
2004.05.22 Issum-Sevelen (Germany) - V, deerhound JAS (sędzia/judge: Hector Heathcote GB)
2004.05.29-30 Leszno - V 1, CWC, CACIB, BOS (sędzia/judge:Stefan Stefik SK)
2004.06.13 Walbrzych-Ksiaz - V 1, CWC, BOB, BOG 3(judge :Ewa Marcinkowska PL)
2004.06.19-20 Szczecin - V 1, CWC, CACIB, BOB (sędzia/judge: Krystyna Opara PL)
2004.07.31 Ryga (Latvia) - V 1, CAC, BOS, Latvian Club Winner, Best Couple of Latvian Club with ANGIE Festina (sędzia/judge: Jarmo Vuorinen FIN)
2004.08.07 Trakai (Lithuania) - V 1, CACIB, CAC, BOB (sędzia/judge: Piotr Król PL), BOG II (sędzia/judge: Nene Runsten S)
2004.08.08 Trakai (Lithuania) - V 1, CAC, BOS, Lithuanian Club Winner, II Best Couple  of Lithuanian Club with ANGIE Festina (sędzia/judge: Nene Runsten S)
2004.08.22 Torun - V 1, CWC, BOB, BOG II (sędzia/judge: Karel Horak CS)
2004.09.05 Zielona Gora - V 1, CWC, BOB, BOG II (sędzia/judge:Bogusława Szydłowicz-Polańczyk PL)
2004.09.18 Swierklaniec - V 1, CWC, Polish Club Winner, BOB (judge : Per Lundstrom S)

the best stud dog of Polish Club (sędzia/judge: Grażyna Pindera PL)
the best couple with ANGIE Festina (sędzia/judge: Tesic Gyorgy H)
2004.11.07 Poznan - V 1, CWC, CACIB, BOS, Polish Winner '04 (sędzia/judge: Maciej Lipiec PL)
2004.12.4-5 Nowa Ruda - V 1 CWC, BOS (judge Wiesław Boryczko PL)

2005.06.12 Walbrzych-Ksiaz - V1, CWC, BOS (sędzia/judge: Jerzy Mrugasiewicz, PL)
2005.06.19 Namesli nad Oslavou (Czech Republic) - V1, shown in interchampion and WDK club winner class (sędzia/judge: Brian Fogarty, Ireland)
2005.07.03 Brno (Czech Republic) - V1, CAC, CACIB, BOS (sędzia/judge: Vlastislav Voytek, Slovakia)
2005.09.17 Antoninek k/Poznania - V1, CWC, NPwR, BOB (sędzia/judge: Elke Peper, Niemcy)


 
Copyright Katarzyna Lazar